AKTUALITY

SILVESTR V PIVOVARU

Už máte plány na Silvestra?💃 My jsme se letos rozhodli, že nebudeme vytvářet žádnou organizovanou zábavu nebo rauty. K nám tedy můžete přijít jen tak na pivo nebo na jídlo a v klidu posedět s přáteli. Pokud budete chtít, můžete si předobjednat drobné občerstvení v podobě chlebíčku nebo třeba sýrovo-šunkové mísy s pečivem... Takže letos žádné vstupné, žádná organizace, prostě to necháme volně plynout. Budeme se na vás těšit.🍻

KYTÍNSKÝ MAZUT NEJLEPŠÍM NOVÝM TMAVÝM SPECIÁLEM ROKU 2018

Zúčastinili jsme se slavnostního předávání cen Pivo, Bier & Ale. A byla to velká pecka! Nejenže atmosféra předávání byla skvělá, ale náš KYTÍNSKÝ MAZUT se stal nejlepším novým tmavým speciálem roku 2018! Děkujeme pořadatelům a gratulujeme i ostatním oceněným. Mazut je aktuálně na čepu i ve skleněných lahvích, tak ho můžete přijít ochutnat :).

SVÁTEČNÍ KYTÍNSKÁ 12* ZA STUDENA CHMELENÁ

Tento za studena chmelený ležák by neměl chybět na žádném štědrovečerním stole. Na čepu bude od 14.12. a my už se nemůžeme dočkat, co vy?

MIKULÁŠSKÁ ZÁBAVA V PIVOVARU

Zveme vás na Mikulášskou zábavu. K poslechu a tanci hrají Radim a Matěj.

Dárky letos vyřešíte u nás.

Letos u nás pořídíte dárky pro celou rodinu. Nabízíme dárková balení piva, vlastní směs kávy namletou speciálně pro nás Mokytínko, vouchery na konzumaci, trička a půllitry s logem pivovaru. Stavte se u nás a máte vše vyřešeno.

IPA LITTLE HORN JE ZPĚT!

Od pátku 23.11.2018 bude opět na čepu naše IPA Little Horn. Můžete si tedy znovu vychutnat tento svrchně kvašený speciál s výraznou chmelovou hořkostí a příjemnou citrusovou vůní.

PIVOVARSKÝ VĚRNOSTNÍ KLUB

Od pondělí 12.11. zase naplno startuje náš pivovarský věrnostní klub.😍 Pro držitele našich věrnostních karet jsme si připravili zvýhodněnou cenu pivovarských produktů, a navíc za konzumaci se načítají body, které na začátku března můžete proměnit za zajímavé ceny. A že je o co stát, ve hře jsou například soudky kytínského piva nebo poukázky na konzumaci... 🍻

Pivovar Kytín v Pivní republice na Stream.cz

Jsme moc rádi, že se seriál Pivní republika od Stream.cz zastavil i u nás! Kromě jiného se z reportáže dozvíte zajímavé pozadí vzniku celého projektu. A jen připomínáme, že v pořadu zmiňovaná várka nakuřovaného doutnáku už je na čepu. Tak přijďte ochutnat a dejte nám vědět jak vám chutnalo!

V PÁTEK 23.11.2018 OD 18:00 ŽIVÁ MUZIKA V PIVOVARU

Přijďte si poslechnout country kapelu DIXI Honzy Kašpara.

POMALU TAŽENÉ SPECIALITY 17.-18.11.

Vaše oblíbené pomalu tažené speciality se vrací! O víkendu 17.-18.11. naší standardní nabídku rozšíříme třeba o pomalu taženou kližku na víně nebo pomalu tažená žebra na zelenině. Stavte se, bude to stát za to :) !

Pořiďte letos vánoční dárky u nás!

Zase si letos lámete hlavu čím uděláte radost svým blízkým pod stromečkem? Co takhle je obdarovat pivem z Kytína v dárkovém balení?

SVATOMARTINSKÁ HUSA 10. - 11.11.2018

Zveme vás na svatomartinské posvícení do našeho pivovaru. Těšit se můžete na konfitovaná husí játra, husí kaldoun a samozřejmě husičku s bílým a červeným zelím a variací knedlíků. Novinkou je menu pro skupiny (4-6 osob). Skupinové menu je možné objednat do 7.11.2018. Budeme se na vás těšit.

Víkend oslavy 100 let republiky

Srdečně vás zveme na oslavy 100 let republiky do našeho pivovaru. O víkendu 27. - 28.10. se můžetě těšit na menu sestavené pouze z tradičních specialit. Navíc pokud se oblečete do dobového oblečení z kteréhokoliv historického období naší republiky, dostanete 1 pivo 10* světlá 0,5l za 1,70 Kč.

V pátek 26.10.2018 od 17:00 bude pivovar uzavřen pro veřejnost.

V pátek 26.10.2018 od 17:00 bude restaurace z důvodu konání soukromé akce uzavřena pro veřejnost.

Vaříme další várku Kytínského doutnáka!

Vaříme další várku Kytínského doutnáka! To znamená, že tento za studena chmelený speciál s podílem nakuřovaného sladu budete mít možnost u nás ochutnat ještě několik týdnů. Ale pospěšte si, z tanku nám mizí před očima!

3. místo v kategorii speciál - Mníšecké slavnosti piva

Mníšecké slavnosti piva jsou za námi a my jsme se “domů” nevrátili s prázdnou. 🎉 Náš KYTÍNSKÝ DOUTNÁK vyhrál krásné třetí místo v kategorii speciál. Moc děkujeme odborné porotě za kladné hodnocení.

MNÍŠECKÉ SLAVNOSTI PIVA

V sobotu 29.9. od 11 hodin proběhnou v prostoru předzámčí v Mníšku pod Brdy VII. Mníšecké slavnosti piva.

ORIENTAČNÍ BĚH - 22.9.2018 - NOVÝ KNÍN - AREÁL OPLOCENKA

Přijďte si 22.9.2018 zkusit orienťák v Novém Kníně a můžete vyhrát pivo z Kytína.

FARMÁŘSKÉ TRHY NA KULAŤÁKU

Jste z Prahy a chcete ochutnat naše pivo? Přijďte v sobotu 22.9. na Kulaťák do Dejvic! Na čepu budeme mít Kytínský mazut 13* a Kytínskou 10*. Budeme se na vás těšit.

Pěkná hodinka

V pondělí 10.9. od 18:00 se u nás koná Pěkná hodinka. K poslechu a tanci hrají Kytínští Kanci. Všechny vás srděčně zveme.

KYTÍNSKÝ MAZUT

Prázdniny sice končí, ale něco nového zase začíná! :-) A proto si konec léta zpříjemníme novým speciálem z varny našeho pana sládka. Od 1. září bude na čepu náš nový tmavý speciál - KYTÍNSKÝ MAZUT. On namaže!

O víkendu nabízíme dobroty z udírny

O víkendech si u nás můžete pochutnat na pořádně vyvoněných specialitách! V provozu je totiž naše udírna. Tak se zastavte třeba už tento víkend na uzená žebra a klobásky. K dispozici vždy do vyprodání zásob, takže kdo dřív přijde...

Návrat žlutého cirkusu do muzea - Nová Ves pod Pleší

Srdečně Vás zveme 27.8.2018 do Muzea Trabantů v Nové Vsi pod Pleší. Kytínské pivo poteče proudem :).

HLEDÁME POMOCNOU SÍLU DO KUCHYNĚ

Pomozte nám najít nového člena našeho pivovarského týmu! Nabízíme práci v super kolektivu, příjemném prostředí a zajímavé platové ohodnocení. Více informací na tel: 606 659 008 nebo přímo v Pivovaru :).

Nové pivo - Tmavý ležák 13

Je sice doba dovolených, ale my rozhodně nezahálíme. Uvařili jsme pro vás TMAVÝ LEŽÁK 13. Teď si ještě chvíli poleží, těšit se na něj můžete v září.

Leoš Mareš - Měsíc v Trabantu

Pamatujete si, jak Leoš Mareš Live jezdil měsíc v trabantu? 🚗

Zvěřinové speciality

20.01.2018 MEXICKÝ VEČER

13.-14.01.2018 Pomalu tažené speciality

Naše Svatomartinská nabídka

Připravili jsme pro vás denní nabídku na dny 10.11. – 12.11.2017.

Bramborové hody

Tento víkend 28.-29. budou opět zvěřinové speciality!

Jehněčí dobroty!

Přijďte o víkendu 21.-22.10. ochutnat naše jehněčí speciality!

Zabijačka!

Václavské hody!

Mníšecké slavnosti piva 2017

Tento rok se účastníme i my a rádi Vás na našem stánku pohostíme ;)

Kytínské kulturní léto

Hry bez hranic 2017 Voznice - přijeďte podpořit náš kytínský team!

Pivní festival v Řevnicích - čepujeme 10° světlou a 12° tmavou

Country odpoledne

29.04.2017 od 15.00 hraje kapela Kocába

ANDĚLSKÉ SCHODY 2017 29.04.2017

Máte rádi staré motorky?

PIVOVAR Kytín

Kytín 205/19
252 10 Kytín

+420 606 064 927, pivo@pivovarkytin.cz